قوانین و مقررات


شرایط استفاده از خدمات کومش رایان افزار


کلیه کاربران کومش رایان افزار موظف به رعایت قوانین و شرایط سرویس دهی کومش رایان افزار می باشند. استفاده از هر یک از سرویس های کومش رایان افزار، به منظور پذیرش کلیه قوانین بوده و در صورت نقض، کومش رایان افزار حق برخورد با کاربر متخلف را خواهد داشت. این شرایط جامع و کامل نبوده و کومش رایان افزار حق حذف یا اضافه و یا تغییر بندهای آن در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در سایت koraco.ir برای خود محفوظ می دارد.
ثبت نام کاربران در کومش رایان افزار منوط به تایید و تعهد به قوانین کومش رایان افزار می‌باشد و عضویت، فعالیت و هرگونه استفاده و تعامل کاربران با سایت کومش رایان افزار، نیازمند رعایت تمامی این قوانین است.
قوانین سایت می‌تواند در هر زمانی بر اساس تطابق با قوانین و مقررات فضای مجازی حذف، اضافه و یا تغییر داده شوند و کاربران موظف به مطالعه و رعایت کامل قوانین می‌باشند.
در صورت عدم رعایت قوانین،با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران و رعایت فضای رسمی کسب و کار، ممکن است دسترسی کاربران به تمام و یا مجموعه‌ای از خدمات کومش رایان افزار موقتاً و یا به صورت همیشگی سلب شود.
کلیه خریداران موظف هستند اطلاعات هویتی خود برای اشخاص حقیقی ‫شامل کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت و درخواست شخص حقوقی همراه با ‫کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به کومش رایان افزار می باشند. در صورتیکه کومش رایان افزار، در هنگام تکمیل ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک نمایید پس از ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای کومش رایان افزار محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر ‫به کومش رایان افزار، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات بر عهده خریدار خواهد بود.
خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرس ها و شماره تماس و … صحیح بوده و همواره درحال بروزرسانی هستند. کومش رایان افزار حق خود می داند هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت کند. کومش رایان افزار حق تعلیق سرویس دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستندرا دارد. روش ارتباطی مستند کومش رایان افزار با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال ‫پشتیبانی که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با شرکت، ثبت تیکت در پورتال پشتیبانی با دریافت شماره ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.
قوانین کومش رایان افزار تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویس های قابل ارائه کومش رایان افزار بوده و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، کومش رایان افزار حق تغییر در قوانین را دارا می باشد و نسخه بروز شده قوانین از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت کومش رایان افزار برای عموم در دسترس خواهد بود.